Alueyhteyshenkilöt

Alueyhteyshenkilöt jakavat tietoa rotujärjestötoiminnasta, Münsterikerhon toiminnasta sekä koulutus - ja harrastusmahdollisuuksista omalla alueellasi.

Etelä-Suomi:
Paul Ekblad, Espoo
p. 050-3493904
paul.ekblad@espoo.fi
Lounais-Suomi:
Teemu Toivonen, Halikko AS
p. 040-7241345
teemu@lvitoimai.fi
Keski-Suomi:
Petri Halttunen, Sumiainen
p. 040-1728593
petri.halttune@hotmail.fi

Pirkanmaa:
Elina Lustig, Nokia
p. 040-7696591
elina.lustig@kotiposti.net

Pohjanmaa:
Anne Kontola, Lapua
p. 0400-714453
a-m.kontola@saunalahti.fi

Etelä-Savo:
Miikka Kirjalainen, Mikkeli
p. 044-5748628
miikka.kirjalainen@yritysbalanssi.fi

Pohjois-Savo:
Sami Simonen, Hiltulanlahti
p. 044-7181111
sami.simonen@visitrauhalahti.fi

Pohjois-Karjala:
Jari Venäläinen, Kelvä
p. 0400-579660
jpovenalainen@gmail.com

Oulun seutu:
Marko Paukkeri, Lumijoki
p. 040-3503929
marko.paukkeri@luukku.com

Kainuu:
Juha Aalto, Jormua
p. 044-5861458
korpiaallon@gmail.com

Lappi:
Reijo Kulmunki, Kemijärvi
p. 040-5637250
reijo.kulmunki@pp.sonera.net


Oletko sinä kiinnostunut toimimaan alueyhteyshenkilönä? Ota yhteys Harri Hyppäseen.