Pienimünsterinseisoja - KAER-palkitut

Sivu sisältää kunkin koiran parhaan tuloksen NUO-, AVO- ja VOI -luokissa sekä vuoden, jolloin koira suoritti parhaan tuloksensa ensimmäisen kerran. Tulostukseen oletuksena käytetty vuosivalinta näkyy sivun yläreunan "Vuodet" -kentissä. Oletusarvot voi vaihtaa ja tulostaa sivun tiedot uudelleen "Päivit ä" -painikkeella. Menuvalinta "KAER-palkitut" tulostaa aina kaikki tiedot. Tulospäivitykset sähköpostilla osoitteeseen: webmaster@munsterikerho.com

Kaikki KAER -koetulokset löytyvät viiveellä:

      (1989-2016)


Voittajaluokka:

VOI 1
FIN KVA,MVA Carlo vom Fehntjer Meer munsteri FIN15063/96AJarmo Katajamaa, Ivalo1997
FI MVA Hakkiokankaan Banzai munsteri FI42867/09DJarmo Saukko, Vaajakoski2014
FI MVA Nummituvan Ernestiina munsteri FIN23092/08APekka Liukkonen, Pieksämäki2013
FIN MVA Spangkildes Jiro munsteri FIN25569/01BSirpa ja Marko Paukkeri, Lumijoki2006
VOI 2
FIN MVA Alfiina FIN12720/05AKontola Anne ja Juha, Lapua2011
Cakom Lucy SF13308/90AAnne Tuovinen, Helsinki1993
FI MVA Hakkiokankaan Banzai munsteri FI42867/09DJarmo Saukko, Vaajakoski2013
Seitsenaukeen Frigga munsteri FIN20521/96BIda Katajamaa, Ivalo2001
VOI 3
FI MVA Fuglevang's Karo FI34812/09AMarko Paukkeri, Lumijoki2013
FIN MVA Lapstar Joiku SF11592/93AVeijo Karppinen, Lieto2000


Avoin luokka:

AVO 1
FIN MVA Ajax FIN11787/96ATomi Nikula, Kannus2000
FIN MVA EuV-2006 Birthe v d Westerloh-Mühle munsteri FIN42325/00AErja ja Vesa Nummi, Rusko2003
Dux vom Galenberg FI39161/11Jussi Aro, Kangasala2015
Greif v d Gieselau FIN24606/01BKlaus Götsch, Mallusjoki2002
FI MVA Fuglevang's Karo FI34812/09AMarko Paukkeri, Lumijoki2012
FI MVA Hakkiokankaan Banzai munsteri FI42867/09DJarmo Saukko, Vaajakoski2012
FI JVA TK1 TK2 Hirsch Fänger's Ida munsteri FIN33589/03AEva Mannfolk, Långåminne, Maalahti2009
C.I.B FI MVA SE MVA Jade vom Heiligenwald munsteri FI46325/10Kaisa Mustonen, Kinnula2015
FIN MVA EST MVA Leidipleis Alfa SF21369/92AJuha Toivonen, Salo1995
Manzano munsteri FI24008/14Minna Smeds, Västerhankmo2016
FI MVA V-14 V-15 Mäyrasalon Aslak FI30627/12Salme & Jani Mäyrä, Annonen 2015
Mäyrasalon Assi FI30630/12Sanna Sorvala-Toivonen ja Teemu Toivonen, Halikko As2014
HeJW-10 JV-10 HeW-13 PMV-13 V-13 Mäyrasalon Kafka munsteri FI17679/10ASalme & Jani Mäyrä, Annonen2015
FIN MVA Nummituvan Bastiano munsteri FIN25115/96ASarita ja Juha Ståhl, Rauma2001
FIN MVA Nummituvan Bellarina munsteri FIN25119/96ANiina ja Jari Juvonen, Riihikoski2000
FIN MVA V-08 PMV-09 V-09 V-10 Nummituvan Dasjatiina munsteri FIN28120/04BAnne Viander, Pihtipudas2008
FIN MVA Nummituvan Doonamiina munsteri FIN28122/04BKaroliina ja Ilkka Rajakallio, Helsinki2008
Nummituvan Ernestiina munsteri FIN23092/08APekka Liukkonen, Pieksämäki2012
Peltolakian Brigitta FI45042/09AAnne Kontola, Lapua2012
Quinna vom Kiefernwalde FI50199/11Petri Halttunen, Sumiainen2013
FI MVA Salontuulen Ruka munsteri FI20273/13Jari ja Tiina Suomalainen, Varkaus2016
Seitsenaukeen Iwar FIN23012/01BSusanna Puttonen, Ivalo2004
POHJ MVA FIN MVA S MVA N MVA Seitsenaukeen Klette munsteri FIN46151/04AFanni Katajamaa, Ivalo2008
FIN MVA Spangkildes Jasmin munsteri FIN25824/01ASarita ja Juha Ståhl, Rauma2004
FIN MVA EST MVA Tasakallion Minttu-Maaria FIN20086/96AJyrki Vohlonen, Kuusamo1998
Tasakallion Usva FIN24251/08Päivi ja Juha Toivonen, Salo2010
FIN MVA Uta v d Hohen Ward munsteri FIN41465/00BElina Lustig, Nokia2004


AVO 2
FIN MVA Adar z Rasetova Dvora munsteri FIN35448/00AMauri Heikkinen, Vantaa2004
FIN MVA EuV-2006 Amoritz munsteri FIN12723/05ARiikka Talikka, Somero2006
Arko vom Eichwald FI25745/11Jarkko Hokkanen, Oulu2013
FIN MVA V-06 V-08 V-09 PMV-09 Aron von der Pixelerheide munsteri FIN38322/04APetri Halttunen, Sumiainen2007
FIN MVA Bambi munsteri FIN34181/02AJuha-Pekka Tissarinen ja Satu Pulkkinen, Kerava2006
Basso FIN34175/02APekka Hosio, Nivala2007
Banjo von Schwedesdorf munsteri FI44754/10BJari Mustaparta2013
Brunontytön Tieva FIN36883/96BSusanna Puttonen, Ivalo1998
KANS MVA FIN MVA PMV-97 V-99 Cato vom Gföhlerwald SF31241/94CAhti Toivonen, Salo1996
Dux vom Galenberg FI39161/11Jussi Aro, Kangasala2013
Einslucyn Greta SF26769/94AHanna Kankaanpää, Helsinki1996
Engelbert FIN23089/05AHeta ja Mikko Toikka, Tampere2008
FI MVA Elmo FIN23091/05A-2008
Fuglevang's Karo FI34812/09AMarko Paukkeri, Lumijoki2011
HeW-12 Hakkiokankaan Baron munsteri FI42866/09ATiina ja Pasi Aikio, Tapio2014
Hakkiokankaan Caros FI39083/11 Alatossava Sari ja Hekkala Miika, Kuusamo2015
FI MVA Indi von der Pixelerheide FI24305/10Janne Toikkanen, Koria2012
KANS MVA FIN MVA PMV-86 Isadora SF078348/85Ari Kivistö, Kempele1990
Jade vom Heiligenwald munsteri FI46325/10AKaisa Mustonen, Kinnula2013
FIN MVA Lapstar Tetro SF10149/88BJuha Pätsi, Kipinä1991
FIN TVA Lapstar Tiia SF10150/88ATarmo Kulppi, Suomulahti1991
Lapstar Oula FIN42861/95Marko Paukkeri, Lumijoki1997
FIN MVA FIN TVA Leidipleis Anssi SF21375/92BAri Heikkinen, Kuhmo1996
FIN MVA Lusikkajängän Lari FIN15662/96ATiina Tuovinen, Sodankylä2001
FIN MVA Lusikkajängän Lexi FIN15665/96CHeikki Sokero, Sodankylä2000
Münsterledet's Eivin FI55567/11Douglas Coull, Lohja2013
Münstermästarens Axa munsteri FI16997/14Camilla Byggmästar, Kovjoki2016
Mäyrasalon Aladin FI30625/12Päivi Murtomäki ja Harri Karjalainen, Tyrnävä 2013
HeJW-10 JV-10 HeW-13 PMV-13 V-13 Mäyrasalon Kafka munsteri FI17679/10ASalme & Jani Mäyrä, Annonen2013
Mäyrasalon Sani munsteri FI28160/14Jenni Hirvinen, Laihia2016
Nelli FIN22918/97AJussi Kortelainen, Vuorela2000
Niemiapajan Hippu FI37869/13 Jouko Silvola, Oulu2016
Nummituvan Benjamina munsteri FIN25120/96BVesa Nummi, Rusko2001
FI MVA Nummituvan Eemeli FIN23086/08ATero Poikkimäki, Nivala2011
FI MVA TK1 Nummituvan Esteriina munsteri FIN23093/08BPaul Ekblad, Esbo2010
FI MVA Peltolakian Birko munsteri FI45038/09Kukkamaa Marko ja Niina, Jakkula2012
Pihkanotko Miska munsteri FI32223/11Tuija Lanssila, Uusikaupunki2015
FIN MVA Prihan Hugo FIN31831/02ARisto Mynttinen, Helsinki2004
Qia vom Bayernland munsteri FI40849/10BSatu Pulkkinen ja Juha-Pekka Tissarinen, Kerava2012
Quelle vom Oberesch FIN54802/07AJouko Silvola, Oulu2009
Qundo vom Kiefernwalde munsteri FI45551/11Mila ja Sami Simonen, Hiltulanlahti2015
FIN MVA Rita SF12176/87AJarmo Katajamaa, Nokia1991
Ruskakairan Eveliina SF06707/91AJuhani Misikangas, Saarenkylä1997
Salontuulen Sanja FI41767/09BJohanna Huotarinen, Oulunsalo2011
FIN MVA Seitsenaukeen Kleo munsteri FIN46148/04AJuha ja Ville Tuura, Rovaniemi2007
Seitsenaukeen Omar FI20874/11Harri Barck, Haukipudas2013
FIN MVA Stahlhart Austin munsteri FIN47870/03ASarita ja Juha Ståhl, Rauma2010
Tasakallion Misti FIN20090/96AJuha Toivonen, Salo1998
Tasakallion Sabina-Maaria FIN11882/99Kari Aalto, Kemi2001
Triniga FI24012/14Tuomas Pajuranta, Vähäkyrö2016
FIN MVA Vienetta munsteri FIN26956/99AMarkku Koivula, Raisio2003


AVO 3
MV-98 PMV-97 PMV-99 V-99 V-00 PMV-01 Aila munsteri DK23667/92AErja ja Vesa Nummi, Rusko1995
Angela FIN12722/05BJari ja Jaana Auvinen, Kausala2009
Angelo FIN12727/05AToni Pöntelin, Taipalsaari2007
Brunontytön Teno FIN36884/96AJuha Juntunen, Oulu2000
Einslucyn Gille SF26763/94ATimo Kukkonen, Lohja1996
C.I.E Gina von Ottenstein munsteri FIN38309/04ASalme ja Jani Mäyrä, Annonen2007
Gläntamarkens Axa munsteri FIN38871/08Antti Ratilainen, Lappeenranta2010
Grille von den Sieben Auen SF06577/90AMarja Katajamaa, Ivalo1994
Gråsidingens Qarlina FIN10262/08Timo Järvinen, Suolahti2010
Hakkiokankaan Baron munsteri FI42866/09ATiina ja Pasi Aikio, Tapio2012
Herrskapets C-Stjärna FIN40200/06ARauno Juujärvi, Kokkola2008
Horsia’s Happy munsteri FIN19570/03BPentti Virkkunen, Veikkola2005
Jade vom Heiligenwald munsteri FI46325/10AKaisa Mustonen, Kinnula2012
Kalliovuorten Papu FI54469/10Pasi Savolainen, Konnevesi2012
C.I.E V-02 V-04 V-06 Kotaniityn Viiru munsteri FIN29360/00AKaisa Mustonen, Kinnula2005
Leidipleis Jane SF22001/93ATaisto Huttunen, Kuopio1996
Leidipleis Laku FIN38955/05Markku Nieminen ja Sanna Nurmela, Hyvinkää2008
Leidipleis Loviisan Pipsa FIN12172/02ATurunen Terttu ja Antero, Viljolahti2004
Leidipleis Sussu FIN24525/97DTurunen Antero, Viljolahti2005
Madonna SF28334/87AMargareta Myntti & Jan Stens, Jakobstad1990
MV-98 Mettäläisen Jehu SF39359/94BKimmo Kurkko, Joensuu1998
Myrforsen Dana-Gi S56694/92BMervi & Kari Meriläinen, Kuivaniemi1995
HeJW-10 JV-10 Mäyrasalon Kafka FI17679/10ASalme & Jani Mäyrä, Annonen2012
Niemiapajan Huugo FI37875/13 Terttu ja Antero Turunen, Viljolahti2014
Nummituvan Amadeus SF13917/91AMerja Eerikäinen & Tom Huhta, Helsinki1993
Nummituvan Ernesti FIN23089/08AJarmo Nokia, Pattijoki2010
Pallas-Atena S30599/90AAnne Grönthal, Vantaa1992
Prihan Dani FIN38683/00BHannu Auvinen, Rukatunturi2003
Pyry FIN25734/08ALeea Virkkunen, Veikkola2011
Queen vom Oberesch FIN58217/07Jari Juvonen, Riihikoski2009
Rapula Debbie FI32434/10BJaana ja Jari Auvinen, Kausala2012
Rinteen Carlos SF20927/93AHarri Bowellan, Mikkeli1995
Ronja S35276/90ATenho Kattelus, Vantaa1993
Sammy SF01146/92AHannu Mehtonen, Vantaa1994
Seitsenaukeen Ilke FIN23019/01AMatti Aaltonen, Oulu2005
Seitsenaukeen Omar FI20874/11Harri Barck, Haukipudas2013
Stalker's Heike munsteri FIN36276/02AJohanna ja Timo Huotarinen, Oulunsalo2006
Tasakallion Marco FIN20085/96BVeijo Karppinen, Lieto1998


Nuorten luokka:

NUO 1
Ansa FI33376/14Pekka Liukkonen, Pieksämäki2015
Cato vom Gföhlerwald SF31241/94CAhti Toivonen, Salo1995
Dux vom Galenberg FI39161/11Jussi Aro, Kangasala2012
Fuglevang's Karo FI34812/09AMarko Paukkeri, Lumijoki2010
Hakkiokankaan Balder munsteri FI42869/09DKatja ja Jari Venäläinen, Vihti2010
Jade vom Heiligenwald munsteri FI46325/10Kaisa Mustonen, Kinnula2011
Kurunokan Amor SF25410/94ATiina Kaipiainen, Kuusamo1995
Lusikkajängän Lexi FIN15665/96CHeikki Sokero, Sodankylä1997
Münstermästarens Axa FI16997/14Camilla Byggmästar, Kovjoki2015
Mäyrasalon Aladin munsteri FI30625/12Päivi Murtomäki ja Harri Karjalainen, Tyrnävä 2013
Mäyrasalon Aslak FI30627/12Salme & Jani Mäyrä, Annonen 2013
Mäyrasalon Assi FI30630/12Sanna Sorvala-Toivonen ja Teemu Toivonen, Halikko As 2013
HeJW-10 JV-10 Mäyrasalon Kafka munsteri FI17679/10ASalme & Jani Mäyrä, Annonen2011
Nummituvan Bellarina munsteri FIN25119/96ANiina ja Jari Juvonen, Riihikoski1997
Nummituvan Eemeli FIN23086/08ATero Poikkimäki, Nivala2009
Nummituvan Esteriina munsteri FIN23093/08BPaul Ekblad, Esbo2009
Rapula Estella FI28984/13Heta ja Mikko Toikka, Tampere2014
Salontuulen Sanja FI41767/09BJohanna Huotarinen, Oulunsalo2010
Seitsenaukeen Klette munsteri FIN46151/04AFanni Katajamaa, Ivalo2006
Tasakallion Misti FIN20090/96AJuha Toivonen, Salo1997
Tasakallion Sasa-Maaria FIN11886/99Joni Vihavainen, Salo1999
Triniga FI24012/14Tuomas Pajuranta, Vähäkyrö2015


NUO 2
Alfiina FIN12720/05AKontola Anne ja Juha, Lapua2006
Arwid FI33372/14Jussi Pakkanen, Sotkamo2015
Basso FIN34175/02APekka Hosio, Nivala2003
Birthe v d Westerloh-Mühle munsteri FIN42325/00AErja ja Vesa Nummi, Rusko2001
Buster munsteri FI41839/13Veli-Pekka Niemistö, Vihtavuori2014
Brunontytön Tieva FIN36883/96BSusanna Puttonen, Ivalo1997
Cakom Leidi SF13304/90AAntero Turunen, Viljolahti1992
Carlo vom Fehntjer Meer munsteri FIN15063/96AJarmo Katajamaa, Ivalo1995
Dux vom Galenberg FI39161/11Jussi Aro, Kangasala2012
Einslucyn Gille SF26763/94ATimo Kukkonen, Lohja1995
Gläntamarkens Axa munsteri FIN38871/08Antti Ratilainen, Lappeenranta2009
Hakkiokankaan Banzai munsteri FI42867/09DJarmo Saukko, Vaajakoski2010
Häädetkeitaan Sohovi FIN38167/04ATeuvo Koskinen, Suomijärvi2005
Järpmyren's Cent FI31521/15Tommi Puranen, Tyrnävä2016
Kalliovuorten Papu FI54469/10Pasi Savolainen, Hytölä2011
Lapstar Joiku SF11592/93AVeijo Karppinen, Lieto1994
Lapstar Tiia SF10150/88ATarmo Kulppi, Suomulahti1989
Leidipleis Anssi SF21375/92BAri Heikkinen, Kuhmo1993
Luna vom Reiterdorf FI38581/12Jari Lahtinen, Puuppola2013
Minik munsteri FI43029/11Jonas Lindeman, Minna Smeds, Vaasa2012
Münsterholkens B Flinga munsteri FI25381/11Johanna Koukkari ja Jari Kostiainen2012
Münsterholkens C Ela FI26387/13-2014
Münsterledet's Eivin FI55567/11Douglas Coull, Lohja2012
Mäyräsalon Saaga FI28158/14Jani Mäyrä, Annonen2015
Mäyräsalon Salamander FI28166/14Erkki Saarijärvi, Siilinjärvi2015
Mäyräsalon Sani FI28160/14Jenni Hirvinen, Laihia2015
Mäyräsalon Siru FI28161/14Kimmo Kotisalo, Espoo2015
Niemiapajan Hippu FI37869/13 Jouko Silvola, Oulu2014
Niemiapajan Huugo FI37875/13 Terttu ja Antero Turunen, Viljolahti2014
Nummituvan Bastiano munsteri FIN25115/96ASarita ja Juha Ståhl, Rauma1997
Nummituvan Doonamiina munsteri FIN28122/04BKaroliina ja Ilkka Rajakallio, Helsinki2005
Nummituvan Ernestiina FIN23092/08Pekka Liukkonen, Pieksämäki2009
Nummituvan Felimon FI23788/13Katja Venäläinen, Keitele2014
Nummituvan Florentiina FI23791/13Harri Hyppänen, Äänekoski2014
Nummituvan Fransiina FI23792/13Ilkka Rajakallio, Tolkkinen2014
Peltolakian Birko munsteri FI45038/09Kukkamaa Marko ja Niina, Jakkula2010
Prihan Hermanni FIN31830/02AAnnamari ja Matti Svärd, Tampere2003
Prihan Hugo FIN31831/02Risto Mynttinen, Helsinki2004
Seitsenaukeen Banja SF17092/91CAntti & Kaarina Tiirola, Kuusamo1992
Seitsenaukeen Dunja SF23385/94Mauri Vilkama, Espoo1996
Seitsenaukeen Fenja FIN20520/96AHannu Ala-Aho, Oulu1997
Seitsenaukeen Frigga munsteri FIN20521/96BIda Katajamaa, Ivalo1997
Seitsenaukeen Iris FIN23018/01BMarja, Ulla ja Jyrki Katajamaa, Ivalo2002
Seitsenaukeen Nando FI37621/09Petteri Halkola, Haukipudas2010
Seitsenaukeen Odessa FI20876/11Antti Virkkula, Pihtipudas2012
Spangkildes Jasmin munsteri FIN25824/01ASarita ja Juha Ståhl, Rauma2002
Spangkildes Jiro munsteri FIN25569/01BSirpa ja Marko Paukkeri, Lumijoki2002
Tasakallion Lara munsteri FI20478/12Miikka Kirjalainen, Mikkeli2013
Tasakallion Minttu-Maaria FIN20086/96AJyrki Vohlonen, Kuusamo1996
Tähtikaltion Aya FI41765/10Janne Koski, Rovaniemi2011
Tätinkiven Pihka FI22769/15Pasi Savolainen, Hytölä2016

NUO 3
Ajax FIN11787/96ATomi Nikula, Kannus1996
Amoritz munsteri FIN12723/05ARiikka Talikka, Somero2006
Arwid FI33372/14Jussi Pakkanen, Sotkamo2015
Asso FIN12908/99AJuha Ruismäki Tampere1999
Asteriina FI33377/14Anne Viander, Pihtipudas2015
Ben vom Rüschenholz FIN44247/07BEsa Väärälä, Rovaniemi2008
Chery vom Wellenbusch FI50158/11Tommi Pitkäaho, Jyväskylä2012
Chester vom Elberger Forst FIN36436/01AJussi Pakari, Lammi2002
Dutch-Tirza’s v.h. Fort’t Hemeltje SF42836/92APasi Kähkölä, Kempele1993
Einslucyn Gloria SF26768/94AMarko Piippo, Kiuruvesi1995
Einslucyn Greta SF26769/94AHanna Kankaanpää, Helsinki1995
Engelbert FIN23089/05AHeta ja Mikko Toikka, Tampere2006
Findus vom Treckeberg FI48686/11Saara Perälä ja Olli Kalima, Jyväskylä2012
Fuglevang's Lewis FI61076/10Timo Vettenranta, Kämmenniemi2011
Hakkiokankaan Baccus FI42871/09Suvi ja Juha Väisänen, Kemi2010
Hakkiokankaan Bob FI42864/09Jesper Ibsen, Tanska2010
Herrskapets C-Stjärna FIN40200/06ARauno Juujärvi, Kokkola2007
Ingo FI37616/10Heikki Mönkkönen, Espoo2011
Isadoran Shadonna SF07720/91DAri Kivistö, Kempele1992
Karlmaximilian FIN23435/01AKari Mennander, Mikkeli2002
Kora vom Bröckertal SF14291/89DHilkka-Liisa Orko, Kausala1993
Lapstar Cilla SF16741/92BMika Karppinen, Tervakoski1993
Leidipleis Alfa SF21369/92AJuha Toivonen, Salo1993
Leidipleis Laku FIN38955/05Markku Nieminen ja Sanna Nurmela, Hyvinkää2007
Manzano munsteri FI24008/14Jonas Lindeman, Minna Smeds, Vaasa2015
Mara SF22083/94CAntero Turunen, Viljolahti1995
Myrforsen Buster Clip FIN38967/96Mikko Rantala, Espoo1997
Niemiapajan Väpä  FI60779/10Jarmo Koikkalainen, Espoo2012
Nummituvan Benjamina munsteri FIN25120/96BVesa Nummi, Rusko1997
Orrdalens Cerena SF16642/89Kai Samanen, Rajamäki1990
Prihan Dani FIN38683/00BHannu Auvinen, Rukatunturi2001
Prihan Hessu FIN31828/02Jari Mustaparta, Lieto2003
Qia vom Bayernland munsteri FI40849/10BSatu Pulkkinen ja Juha-Pekka Tissarinen, Kerava2011
Quinna vom Kiefernwalde FI50199/11Petri Halttunen, Sumiainen2012
Riffe FIN13929/00Pekka Hosio, Nivala2000
Rinteen Donna SF35352/94Mikko Regina, Hattula1995
Salontuulen Thor FIN50992/07Kati ja Pasi Wedman, Jyväskylä2008
Salontuulen Tintti FIN50991/07APekka Valkonen, Kangasniemi2008
Salontuulen Sade FI41763/09Kukka-Maria ja Janne Taskinen, Lohja2010
Seitsenaukeen Amsel SF10353/90ATarmo Kärkkäinen, Marttila1991
Seitsenaukeen Cati SF13302/94AJouni Määttä, Palokka1995
Seitsenaukeen Catja SF13303/94Harri Rissanen, Saariselkä1995
Seitsenaukeen Filou FIN20529/96Juha Tuura, Rovaniemi1997
Seitsenaukeen Igor FIN23009/01Ari Korhonen, Saariselkä2002
Seitsenaukeen Odette FI20875/11 Marja Katajamaa, Ivalo2012
Seitsenaukeen Omar FI20874/11 Merja Barck, Haukipudas2012
Seitsenaukeen Ornella FI20877/11 Merja Mehtälä ja Pekka Kivelä, Rovaniemi2012
Stahlhart Ada munsteri FIN47873/03AEsa ja Reeta Savenius, Kerava2004
Stahlhart Anette munsteri FIN47871/03ATimo Ulanen, Pori2005
Stahlhart Austin munsteri FIN47870/03ASarita ja Juha Ståhl, Rauma2005
Stahlhart Bertha FIN20785/07CIsmo Peltola, Espoo2008
Tasakallion Kimi FI18913/15 Erkki Äijälä, Kempele2016
Tasakallion Remu FIN15873/98Teemu Salonen, Helsinki1999
Tilkku FIN19277/02BTeuvo Koskinen Suomijärvi2003
Tätinkiven Aava FI22767/15AJessica Kantee ja Janne Tiittola, Helsinki2016
Zar vom Rehfalkenhorst FIN27750/06BKari Mennander, Mikkeli2007